Otevírací doba

Po - Pá: 7.00 - 18.00 hodin
So - Ne: zavřeno

Find us on facebook

DERMOCENTRUM

Diagnostika pleti

Suchá, mastná, smíšená? Vrásky nebo pigmentové skvrny? Jakou pleť vlastně máte? Přijďte na diagnostiku pleti do našeho Dermocentera a zjistěte pravdu o své vlastní pleti. Pro držitele karty výhod Dr.Max je diagnostika pleti zdarma.

Tester bar

Vyzkoušejte si naši dermokosmetiku doslova na vlastní kůži. Jen tak si budete při nákupu jisti, že přípravek se snese s vaší pletí, má příjemnou texturu a krásnou vůni.

 

Poradenství v péči o pleť

Nestyďte se zeptat, které přípravky budou tou správnou volbou přímo pro vás. Společně najdeme řešení, ať je vám 8 týdnů nebo 80 let.

 

Speciální promoakce

Vždy pro vás máme výhodné nabídky dermokosmetických přípravků, které si můžete zakoupit přímo v lékárně Dr.Max nebo na našem e-shopu. A navíc díky Kartě výhod Dr.Max máte u vybraných značek slevu 5 % + 25 % na přípravky stejné značky.

 

V naší lékárně Dr.Max s Dermocentrem můžete díky své Kartě výhod Dr.Max kdykoliv, bez předchozího objednání, vyzkoušet profesionální diagnostiku pleti.

Naše pleť je každý den vystavena nepříznivým vlivům počasí, ale také smogu, stresu či nedostatku spánku. Abychom svou pleť udrželi svěží a zářivou, je potřeba ji podpořit vhodnou péčí. Při  výběru    správneho produktu nám pomáha speciální diagnostický přístroj.

 

Co umí zjistit speciální diagnostický přístroj s mikrosnímačem?

 

  • hydrataci
  • množství kožního mazu
  • výskyt rozšířených pórů
  • hodnotu melaninu (zjednodušeně pigmentace)
  • míru akné
  • přítomnost vrásek
  • úroveň poškození malinkých cévek těsně pod kůží (procento hemoglobinu)

 

Na základě výsledků vám naše dermoporadkyně, nebo naši lékárníci, mohou pomoci vybrat vhodné produkty pro váš typ pleti. Navíc u nás naleznete velmi pestrou škálu kosmetických přípravků A-derma, Avène, Ducray, Eucerin, Klorane, Nuxe, Vichy a La Roche Posay i exkluzivních značek jako Uriage, Equilibria a Nuance, které jinde nenajdete.